BLRT Grupp biedrs

Klienta karte

Refonda klienta karte dod īpašniekam papildus bonusu esošas cenulapas cenām. Bonuss tiek rēķināts atkarībā no iepriekšējā gadā nodoto metāllūžņu apjoma.

Mūsu klienta kartei ir trīs dažādi līmeņi, kas ir atkarīgi no nodotā metāllūžņu daudzuma. Jo vairāk ir nodoti metāllūžņi, jo lielāks ir piešķirtais bonuss.

Bonusu grupas:

  • Zelta līmenis (gada apjoms 15 tonnas un vairāk); 15 eur/t – melnais metāls, 30 eur/t – krasainais metāls
  • Sudraba līmenis (gada apjoms 5-15 tonnas): 10 eur/t – melnais metāls, 20 eur/t – krasainais metāls
  • Bronzas līmenis (gada apjoms 2-5 tonnas): 5 eur/t – melnais metāls, 15 eur/t – krasainais metāls

Refonda klienta kartes priekšrocības

Pieprasot karti pirmo reizi tā tiek izsniegta bezmaksas (standarta cena 3 eur).

Klienta kartei nav darbības laika ierobežojuma. Karte paliek pie klienta uz visiem laikiem, un ņēmot vērā to, ka tā nav personificēta, karti var dot arī draugiem. Tādā veidā uz kartes uzkrājas maksimālais bonuss un karte atmaksājas jau pirmajā lietošanas reizē.

Bonusi, kaurus izmaksā klientam, tiek pārskatīti un apstiprināti nākamajam gadam, ņēmot vērā iepriekšejā gadā atvesto metāllūžņu apjomu.

Kā kļūt par klienta kartes īpašnieku?

Klienta karti var dabūt jebkurā Refondas metāllūžnu pieņemšanas punktā. Nepieciešams tikai aizpildīt pievienoto anketu (šeit to var lejupielādēt) un atdot to pieņemšanas punkta svaru operatoram.

Refonda klienta kartes derīgums

Klienta karte ir derīga visos Refonda metāllūžņu pieņemšanas punktos.

Par Mums

SIA Refonda pamatdarbības veids ir melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšana, pārstrāde un pārdošana. Mūsu kompānijas mērķis ir ne tikai plaša pakalpojumu klāsta piedāvāšana iedzīvotājiem, uzņēmumiem un valsts struktūrām otreizējo izejvielu utilizācijas jomā, bet arī daudzpusīga darbība apkārtējās vides un zemes dzīļu saglabāšanā.

Kompānijas metāllūžņu pieņemšanas laukums atrodas Rīgā: Ledurgas iela (krustojums ar Tvaika ielu, "Jaunmilgravja ostas" teritorijā).

Laukumi ir aprīkoti ar elektronislajiem autosvariem un iekraušanas – izkraušanas tehniku. Ir konteineru parks, ar iespējamu metāllūžņu iekraušanu un izvešanu. Metāllūžņu glabāšanai un atkraušanai tiek izmantota teritorija, kas pieguļ piestātnei. Pieļaujamā piestātnes iegrime sastāda aptuveni 10 m., kas ļauj atkraut kuģus ar kravas ietilpību līdz 20000 tn.

Tāpat, SIA Refonda, nodarbojas ar dzelzsbetona un ķieģeļu ēku demontāžu, iekārtu demontāžu un piedāvā specializētus transporta pakalpojumus. Mūsu firmā ir elastīga finansu politika attiecībā pret saviem klientiem, fokusējoties uz pēc iespējas augstākas cenas piedāvāšanu un īsāko apmaksas termiņu nodrošināšanu, kas arī ļauj paplašināt klientu loku, kas sadarbojas ar SIA Refonda.

SIA REFONDA

Juridiska adrese: Katlakalna 9, Rīga, Latvija, LV-1073

Reģistrācijas Nr: 40003981529

Tālr: +371 25 4444 22

E-mail: info@refonda.lv

Bank: Swedbank AS

Konta Numurs: LV37HABA0551019437375

Atļaujas Nr: 2011-11/395 от 02.11.2011

 

Grāmatvēdība

Tālr: +371 28603099

E-mail: gramatvediba@refonda.lv

 

Loģistika

Tālr: +371 25444422